Побутова хімія

Побутова хімія

Порівняно з минулими десятиліттями, значно зросла кількість хімії, що використовується у побуті. Але дуже актуальним є питання, які засоби побутової хімії обрати, щоб не зашкодити своєму здоров’ю і навколишньому середовищу? Ми допоможемо зорієнтуватися у безлічі пропозицій.

У розвинених країнах прискіпливо слідкують за складом засобів по догляду за домом та особистої гігієни. Європейські стандарти якості вимагають суворо слідкувати за вмістом ПАР та забороняють використовувати шкідливий вміст фосфатів. Ці вимоги роблять продукцію якіснішою. Тому все більше мешканців України бажають користуватися оригінальною європейською побутовою хімією.

Продукція, яку ми пропонуємо, виготовляється на заводах Німеччини. Вона відповідає високим міжнародним стандартам якості та безпеки.

Побутова хімія з Німеччини вирізняється високою ефективністю. Пральні порошки з Німеччині здатні відіпрати ваш одяг навіть за низької температури. Речовини, що входять до складу такого порошку, пом’якшують воду, тому у більшості випадків не потрібні додаткові пом’якшувальні засоби.

Купити побутову хімію з Німеччини в інтернет-магазині Saluti da Italia цілком реально!

В нашому асортименті товарів широкій вибір:

  • безфосфатних пральних порошків;
  • засобів для чищення;
  • засобів особистої гігієни.

Ми з радістю допоможемо вам здійснити вибір.

Побутова хімія з Німеччини – це якісно, безпечно, доступно!


Виберіть підкатегорію